نشست‌نما زیر سر تیم سرزنده و پویا آلومینیوم شیشه تهران، مشاور تخصصی نما در ایران است.

چه شد به این فکر افتادیم؟

از پنج سال پیش و حتی پیش از تغییر فاز از پیمانکار EPC نما به مشاور تخصصی برگزاری کلاس و همایش در حوزه نما را یک مسئولیت‌ جدی بر عهده خودمان میدیدیم. پس از یکی از سخنرانی‌ها در نظام مهندسی یکی از استانها بود که نشستیم و دیدیم این #سمینُهار‌ها پاسخگوی ما نیست. اینجا بود که با الهام از TED رویدادی جدید، سبک، کم هزینه، شفاف، مختصر و دور از هرگونه پرگویی و زیاده گویی و اتلاف وقت برنامه ریزی کردیم.

آموزش مهندسی نما

پیشنهاد میکنیم اساسنامه #نشست_نما را در بخش چیستیم مطالعه بفرمایید و نظرات خود را با ما برای تکمیل ان درمیان بگذارید. بصورت کلی فاسادفرم یک نشست بی‌حاشیه، سبز، غیر تبلیغاتی و با هدف اعتلای مهندسی نما و کیفیت ساختمان در کشور بدون هیچ ادعا و بودجه و حمایتی است.

انگیزه ما ساختن است

معتقدیم اگر امیدی به آینده‌ای نیک برای فرزندانمان هست از تلاش امروز ماست و توقعی از مقام‌ها، نهادهای رسمی و صرف بودجه‌های گذاف و رویداد‌های مجلل رایج نباید داشت که اگر مفید بودند قاعدتا امروز بایستی در مدینه فاضله بر فراز ابرها زندگی میکردیم.

مشارکت داوطلبان

در این راستا از شما نیز دعوت میکنیم در برگزاری این نشست به ما بپیوندید و در برگزاری این نشست گرم و خودمانی به ما کمک کنید. امروز با ما تماس بگیرید یا رزومه بفرستید.

سعید مادرشاهی

مدیر دفتر تهران آلومینیوم شیشه تهران با بیش از 15 سال فعالیت مهندسی و اجرایی در حوزه نما. سعید مدیریت اولین دوره مهندسی نما در ایران را بر عهده داشت.

سعید دبیر نشست‌نما است و احتمالا در بعضی نشست‌ها روی سن خواهد بود.

محمد مادرشاهی

مدیر عامل آلومینیوم شیشه تهران با بیش از 25 سال فعالیت در حوزه نما و اجرا  پروژه هایی چون الماس شرق، وزارت علوم ، کانون وکلا، گنبد مینا، باغ کتاب، مجتمع سینمایی کوروش و برگزاری صدها ساعت دوره آموزشی در سطح دانشگاه‌ها و سازمان نظام مهندسی

عاطفه، شروین و ثنا

عمده زحمت نشست‌نما برعهده دفتر تهران ما و بچه های پرکار ان است. زحمت هماهنگی‌ها، آماده‌سازی سخنرانی‌ها و اجرای موفق نشست نما برعهده عاطفه، ثنا و شروین و سایر داوطلبین عزیز است.

parham goudarzi

پرهام گودرزی

پرهام گیک جوانی است که پیش از ورود به دانشگاه سابقه مشارکت و تاسیس در دو استارتاپ و چندین اپ و بازی را دارد. پرهام مسئول تیم تکنولوژی و اپلیکیشن در نشست نما است. اگر اپلیکیشن شما کار نمیکند یقه پرهام را بگیرید.

تعهد ما

آلومینیوم شیشه تهران در راستای رسیدن به اهدافی که ذکر شد با تقبل بخشی از هزینه‌ها، صرفه‌جویی، انتخاب اسپانسرهای متعهد به اهداف نشست‌نما تمامی تلاش خود را برای فاصله گرفتن از فضای تجاری و تبلیغاتی رایج خواهد نمود